TEOG Türkçe Soruları ve Cevapları

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Türkçe Soru ve Cevapları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.83 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Milli Eğitim Bakanlığı
8. sınıf öğrencilerine yönelik Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem ortak sınavları arasında yer alan TEOG Türkçe soru ve cevaplarını Windows tabanlı bilgisayarlarınıza indirerek inceleyebilirsi

8. sınıf öğrencilerine yönelik Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) birinci dönem ortak sınavları arasında yer alan TEOG Türkçe soru ve cevaplarını Windows tabanlı bilgisayarlarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavından öğrencilere her ders için çoktan seçmeli 20 soru soruluyor ve sınavda yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiliyor. Ayrıca sınavda 40 dakikalık bir süreye sahipler. Bu da demek oluyor ki her soru için sadece 2 dakika ayrılmış.

TEOG ilk dönem sonu sınavları arasında yer alan Türkçe dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde bulunan tüm soru ve cevaplarını incelemek, doğru ve yanlış cevaplarınızı tespit etmek istiyorsanız TEOG Türkçe Soruları ve Cevapları Windows bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
TEOG Türkçe Soruları ve Cevapları indir